ERJ-6RED1153V
MFR.Part #
ERJ-6RED1153V
JLCPCB Part #
C2107023
Description
-55℃~+125℃ 100mW 115kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS