RN73R2BTTD5173D25
MFR.Part #
RN73R2BTTD5173D25
JLCPCB Part #
C3943164
Description
-55℃~+155℃ 250mW 517kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS