HV73V1JTTD4643F
MFR.Part #
HV73V1JTTD4643F
JLCPCB Part #
C4315240
Description
-55℃~+155℃ 100mW 464kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS