RN73R2BTTD2033B50
MFR.Part #
RN73R2BTTD2033B50
JLCPCB Part #
C2548599
Description
-55℃~+155℃ 203kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS