RK73G2BRTTD1782F
MFR.Part #
RK73G2BRTTD1782F
JLCPCB Part #
C5851010
Description
-55℃~+155℃ 17.8kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS