RN732ATTD1241A25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732ATTD1241A25
JLCPCB Part #
C3981244
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS