RN73R1JTTD3010D100
MFR.Part #
RN73R1JTTD3010D100
JLCPCB Part #
C2499299
Description
-55℃~+155℃ 100mW 301Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS