SG73S2ATTD3923D
MFR.Part #
SG73S2ATTD3923D
JLCPCB Part #
C3961310
Description
-55℃~+155℃ 250mW 392kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS