SG73S2E1RTTD9100D
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD9100D
JLCPCB Part #
C5916811
Description
-55℃~+155℃ 1W 910Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS