P0805E1582BBW
MFR.Part #
P0805E1582BBW
JLCPCB Part #
C4047082
Description
-55℃~+155℃ 15.8kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount