RN73H1JTTD4421F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD4421F10
JLCPCB Part #
C4101782
Description
100mW 4.42kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS