RN732ATTD1052B10
MFR.Part #
RN732ATTD1052B10
JLCPCB Part #
C4144765
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS