RN73R2ATTD1321D10
MFR.Part #
RN73R2ATTD1321D10
JLCPCB Part #
C2552985
Description
-55℃~+155℃ 1.32kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS