RK73G2ATTD1872F
MFR.Part #
RK73G2ATTD1872F
JLCPCB Part #
C6181902
Description
-55℃~+155℃ 125mW 18.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS