HV732BTTD1403F
MFR.Part #
HV732BTTD1403F
JLCPCB Part #
C3980982
Description
-55℃~+155℃ 140kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS