RN732ATTD1052B50
MFR.Part #
RN732ATTD1052B50
JLCPCB Part #
C4192152
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS