RN732ATTD3052B10
MFR.Part #
RN732ATTD3052B10
JLCPCB Part #
C3916154
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS