RN731JTTD7151C10
MFR.Part #
RN731JTTD7151C10
JLCPCB Part #
C3912101
Description
-55℃~+155℃ 63mW 7.15kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS