RN73H2ATTD71R5B10
MFR.Part #
RN73H2ATTD71R5B10
JLCPCB Part #
C2573518
Description
-55℃~+155℃ 125mW 71.5Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS