ERJ-H3ED11R0V
MFR.Part #
ERJ-H3ED11R0V
JLCPCB Part #
C5687822
Description
-55℃~+175℃ 11Ω 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS