RK73H1JTTD1872F
MFR.Part #
RK73H1JTTD1872F
JLCPCB Part #
C5725629
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS