SG73P2BRTTD9531D
MFR.Part #
SG73P2BRTTD9531D
JLCPCB Part #
C6295290
Description
-55℃~+155℃ 750mW 9.53kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS