RN73H1JTTD7151C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD7151C10
JLCPCB Part #
C4162881
Description
100mW 7.15kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS