RN731JTTD7061D100
MFR.Part #
RN731JTTD7061D100
JLCPCB Part #
C4136711
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 7.06kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS