RN731JTTD7060D100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD7060D100
JLCPCB Part #
C3964605
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 706Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS