RN73R2BTTD2463C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD2463C50
JLCPCB Part #
C2547448
Description
-55℃~+155℃ 246kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS