RN73R2BTTD1501F25
MFR.Part #
RN73R2BTTD1501F25
JLCPCB Part #
C3914173
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS