RN731JTTD7961D100
MFR.Part #
RN731JTTD7961D100
JLCPCB Part #
C4234133
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 7.96kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS