RK73B3ATTE121G
MFR.Part #
RK73B3ATTE121G
JLCPCB Part #
C2582356
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS