RN731JTTD1983D25
MFR.Part #
RN731JTTD1983D25
JLCPCB Part #
C4315745
Description
-55℃~+155℃ 198kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS