WK73R2HTTE1002F
MFR.Part #
WK73R2HTTE1002F
JLCPCB Part #
C2481373
Package
Wide2010
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Wide2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS