RN731JTTD9101A05
MFR.Part #
RN731JTTD9101A05
JLCPCB Part #
C4057005
Description
-55℃~+155℃ 63mW 9.1kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS