RN73R2ETTD1351D10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1351D10
JLCPCB Part #
C2608099
Description
-55℃~+155℃ 1.35kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS