SG73P2ATTD162J
MFR.Part #
SG73P2ATTD162J
JLCPCB Part #
C4215075
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS