RN731JTTD1583F100
MFR.Part #
RN731JTTD1583F100
JLCPCB Part #
C4302359
Description
-55℃~+155℃ 158kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS