RK73B1HTTC330J
MFR.Part #
RK73B1HTTC330J
JLCPCB Part #
C306978
Description
-55℃~+155℃ 25V 33Ω 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS