SG73P2BRTTD2871D
MFR.Part #
SG73P2BRTTD2871D
JLCPCB Part #
C6482208
Description
-55℃~+155℃ 2.87kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS