RN73R2BTTD4170B10
MFR.Part #
RN73R2BTTD4170B10
JLCPCB Part #
C2572873
Description
-55℃~+155℃ 250mW 417Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS