RN73H2ETTD4993D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD4993D10
JLCPCB Part #
C4112210
Description
250mW 499kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS