RN731JTTD1983F100
MFR.Part #
RN731JTTD1983F100
JLCPCB Part #
C3954394
Description
-55℃~+155℃ 198kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS