RN731ETTP6810F25
MFR.Part #
RN731ETTP6810F25
JLCPCB Part #
C4046367
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 681Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS