RN73H2ETTD19R3D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD19R3D50
JLCPCB Part #
C4136249
Description
-55℃~+155℃ 19.3Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS