SG73P1ETTP39R2D
MFR.Part #
SG73P1ETTP39R2D
JLCPCB Part #
C4068381
Description
-55℃~+155℃ 125mW 39.2Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS