RK73B1HTTC475G
MFR.Part #
RK73B1HTTC475G
JLCPCB Part #
C5870429
Description
-55℃~+155℃ 25V 4.7MΩ 50mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS