SG73P2BTTD4302F
MFR.Part #
SG73P2BTTD4302F
JLCPCB Part #
C4061856
Description
-55℃~+155℃ 43kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS