RN732BTTD8561F50
MFR.Part #
RN732BTTD8561F50
JLCPCB Part #
C4168769
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.56kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS