RN731ETTP6342C25
MFR.Part #
RN731ETTP6342C25
JLCPCB Part #
C3915174
Description
-55℃~+155℃ 63.4kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS