RN73R1ETTP3240F25
MFR.Part #
RN73R1ETTP3240F25
JLCPCB Part #
C3979371
Description
-55℃~+155℃ 324Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS