RK73H1JRTTD6491D
MFR.Part #
RK73H1JRTTD6491D
JLCPCB Part #
C2598748
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.49kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS