RK73H2ETTD1650F
MFR.Part #
RK73H2ETTD1650F
JLCPCB Part #
C2576457
Description
-55℃~+155℃ 165Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS